• +38(067)299-77-28
  • +38(099)460-15-86

Хлібопекарні на пеллетах

Пелетні хлібопекарські печі

Хлібопекарські печі (подові, ротаційні) на пеллетах - це економічно вигідне обладнання, альтернатива газу і рідкого палива, де застосовано більш дешеве паливо (пелет) в хлібопекарському секторі. Переробка хлібопекарської печі під нагрів пелет (пелетних пальник), проводиться швидко і не вимагає додаткових витрат крім необхідності купити пелетний пальник і оплатити виконання робіт по установці пальника і переобладнання теплообмінника печі. Автоматичні пелетні пальники для хлібопекарських печей, вже адаптовані для сумісної роботи в складі хлібопекарських печей всіх типів незалежно від виробника. Пелетний пальник розроблена спеціально для хлебопечей, що дозволяє їй забезпечити піч тривалою роботою в автоматичному режимі протягом декількох місяців без виключення. Пелетних пальник для хлібопекарської печі, ідеально підходить для нагріву печей подових і ротаційних з динамікою набору температури, як при роботі на газовому пальнику. Найпоширеніші подові і ротаційні хлібопекарські печі використовують горів тепловою потужністю 50-65кВт. У нас Ви можете придбати пелетних пальник і замовити монтаж пальника з подальшою пуско-налагодження хлібопекарської печі по телефону +380672997728 або на сайті. 

Переробка хлібопекарських печей під нагрів пеллетним пальником

Здійснюємо переробку хлібопекарських печей на більш економічний вид палива-це пелети. Переобладнання хлібопекарських печей на пелети дозволяє в 3-5 разів знизити витрати на паливо. Хлібопекарська піч на мазуті споживає близько 170л пального на годину. При цьому, при перекладі цієї ж хлібопекарської печі на пелети, споживання пеллет складає 200кг пелет в зміну, при вартості якісних деревних пеллет 3000грн / т. Економія витрат в пекарнях досягається за рахунок переходу на більш дешеве і доступне паливо - пелети. Пелети - екологічно чисте економічне паливо для нагрівання печей хлібопекарських. Пеллети- вигідне паливо, якщо Ви хочете здійснити перехід на пеллету потрібно зробити ряд переробок і доробок у хлібопекарській печі, а саме переробити теплообмінник для нагріву пеллетной пальником. Переклад хлібопекарської печі на пелети принесе економію в 4 рази в порівнянні з мазутом і в 5 разів у порівнянні з хлібопекарськими печами опалювальними електрикою. Гідність пелетних пальників нашого виробництва в тому, що вони (на відміну від імпортних пальників) адаптовані для роботи на українській технічної пелет. Перехід на вигідне паливо в хлібопекарській промисловості - основне завдання, яке ми успішно вирішуємо за допомогою наших пелетних пальників. Маємо можливість продемонструвати хлібопекарські печі які перевели на більш економічний вид палива пелети на всій території України, Польщі, Чехії, Німеччини.

Витрати з перекладу пекарні на пеллету з розрахунком на 1 піч

1 Пелетний пальник 65 кВт в зборі -                                            45 000, 00 грн.
2 Роботи по установці і пуско-налагодження (термін 3 дні) - 38 000,00 грн з виїздом до 500 км.
3 Димосос з частотним преобразователем-                               12 000, 00 грн.
4 на відрядження витрати-                                                              16 000,00 грн.

Додаткові роботи виникли в процесі установки (ремонт теплообмінника і т.д) общітиваются за місцем додатково після виконання робіт.