• +38(067)299-77-28
  • +38(099)460-15-86

Морозиво сублімоване

  • 60ГРН.


Космічне морозиво

Класичний 100% пломбір, виготовлений за технологією, яка використовується при виробництві їжі космонавтам. Морозиво сублімоване - це 100% натуральний продукт без ГМО і присадок, висушений в ліофільних сушарках що дає йому перевагу перед іншими продуктами наданих ринком, так як в даному продукті зберігається 100% смакові якості, приємний природний запах і збереження вітамінного фонду продукту. Морозиво готуватися натуральним шляхом за класичним рецептом приготування, після чого йде в заморозку. Пройшовши заморозку "шпильки" (візки) з морозивом встановлюються в Ліофільні сушилку для того, щоб зневоднений його і висушити. Термін зберігання такого продукту до 5 років.

НАШ КАНАЛ: www.youtube.com

Морозиво вживається в їжу в сухому вигляді.

Роздрібні продажі: +380672997728; +380994601586.


Морозиво сублімоване

Дане ласощі було придумано американською компанією, яка виробляла продукти для космонавтів. Морозиво сублімоване впровадили в раціон космонавтів, щоб розбавити прісну їжу і повеселити астронавтів на орбіті. Морозиво сподобалося Астронавтам і набирало популярності в космічній їжі, після чого компанія виробник запустила його в продаж для звичайних обивателів. В даний момент наша компанія виробляє таке сублімоване морозиво, як і те що багато років тому їли в космосі Астронавти. Дане морозиво можете придбати у нас в інтернет магазині.


Схожі товари

Картопля з грибами

Картопля з грибами

Картопля пюре з грибамиОсновна ідея сублімації полягає в найбільш щадному режимі консервації. Згідно..

48ГРН.

Суп з сочевицею томатний

Суп з сочевицею томатний

Суп томатний з сочевицеюЦей суп порадує гурманів своїм смаком і насиченою колірною гамою. Суп натура..

48ГРН.

Гороховий суп з куркою (порція)

Гороховий суп з куркою (порція)

Гороховий суп з куркоюГороховий суп з куркою - натуральний суп швидкого приготування, який треба про..

48ГРН.

Сочевичний суп пюре "Веган"

Сочевичний суп пюре "Веган"

Сочевичний суп пюреЦе натуральний суп швидкого приготування, Вам просто треба залити вміст пакету га..

48ГРН.

Дропси йогуртові

Дропси йогуртові

Дропси класичніДропси - це натуральний йогурт, розлитий осадовою машиною, заморожений та висуше..

75ГРН.

Теги: Трекинговая еда, еда сублимированная, сублимированные обеды, обед быстрого приготовления, эко пища, быстрые обеды, обеды сублимированные, сублимированный завтрак, еда туриста, еда альпинистов, еда для путешествий, эко пища, пища в поход, походные продуктовые наборы, сублимированный пищевой набор, еда в дорогу, еда для путешествий, пища богов, пища сублимированная, еда в экспедицию, мясо сублимированное, суп сублимированный, каша сублимированная, сублимированные блюда, еда в поход, сухая еда, сухой паек