• +38(067)299-77-28
  • +38(099)460-15-86

Кус-кус з овочами

  • 48ГРН.


Сублімовані продукти (сублімати).

Спочатку продукти швидкого приготування призначалися для бідного покупця. Як правило, технологія виготовлення таких продуктів заснована на досить дешевому термічному висушуванні: продукт нагрівають до 100-120 градусів і волога з нього випаровується. При цьому руйнується структура клітини, змінюється консистенція продукту, його смак і аромат, а вітамінів залишається всього 10%. Такі продукти рясно насичуються хімічними добавками смаку і кольору. На упаковках з такими продуктами можна прочитати: «зі смаком яловичини», «зі смаком курки», але не «з куркою», «з яловичиною». Обов'язково додаються різні ароматизатори, консерванти, сполучні речовини.

Сублимация (лиофилизация) -це зовсім інший метод, відповідно, сублімовані продукти - зовсім інші

Що таке сублімація?

Сублімація означає процес переходу речовини з твердого в газоподібний стан, минаючи стадію рідини. При виробництві сублімованих продуктів харчування випаровування вологи з швидкозаморожених продукту мине рідку фазу. Технологія сублімації включає в себе два основних етапи: заморожування і сушку. Під час вакуумно-сублімаційного сушіння з продукту видаляється волога шляхом випаровування льоду. При такому процесі в сублімованих продуктах залишаються вітаміни до 98%, смак посилюється як і запах. Продукт залишається з натуральним кольором і при правильному зберіганні зберігається від 5 років і більше. Але не забувайте, що в середньому процес сублімації протікає 22-28 годин, при цьому вихід готового продукту всього 10-13%, тому сублімату це дорогий продукт, так, як, процес їх приготування не з легких і не швидкий.

Даний Кус-кус є симбіозом сушеного кус-куса і сублімованих овочів страви розраховано для веганів і людей які дотримуються дієти. Натуральне друге блюда є субліматів не містить ГМО має насичений смак природний колір і зміст вітамін до 98%.

 

 Консультації фахівця по телефону: +380 (67) 2997728; +380 (99) 4601586.

НАШ КАНАЛ: youtube.com

Схожі товари

Добовий сухий пайок

Добовий сухий пайок

Сухий пайок добовийІндивідуальний сублімований раціон харчування, сухий пайок - набір продуктів..

650ГРН.

Картопля з грибами

Картопля з грибами

Картопля пюре з грибамиОсновна ідея сублімації полягає в найбільш щадному режимі консервації. Згідно..

48ГРН.

Суп з сочевицею томатний

Суп з сочевицею томатний

Суп томатний з сочевицеюЦей суп порадує гурманів своїм смаком і насиченою колірною гамою. Суп натура..

48ГРН.

Гороховий суп з куркою (порція)

Гороховий суп з куркою (порція)

Гороховий суп з куркоюГороховий суп з куркою - натуральний суп швидкого приготування, який треба про..

48ГРН.

Сочевичний суп пюре "Веган"

Сочевичний суп пюре "Веган"

Сочевичний суп пюреЦе натуральний суп швидкого приготування, Вам просто треба залити вміст пакету га..

48ГРН.

Теги: Трекинговая еда, еда сублимированная, сублимированные обеды, обед быстрого приготовления, эко пища, быстрые обеды, обеды сублимированные, сублимированный завтрак, еда туриста, еда альпинистов, еда для путешествий, эко пища, пища в поход, походные продуктовые наборы, сублимированный пищевой набор, еда в дорогу, еда для путешествий, пища богов, пища сублимированная, еда в экспедицию, мясо сублимированное, суп сублимированный, каша сублимированная, сублимированные блюда, еда в поход, сухая еда, сухой паек